Jesteśmy firmą, która została założona z miłości do kamienia. Tą miłością kierujemy się w trakcie wykonywania wszystkich produktów jakie nasi Klienci u nas zamawiają, zaczynając od blatów kuchennych czy łazienkowych, poprzez schody, parapety, posadzki, kominki a na nagrobkach kończąc.

ZET-STONE powstało w roku 2015 i początkowo zajmowało się importem płyt i bloków kamiennych a następnie sprzedażą ich w Polsce. W trakcie funkcjonowania firmy co raz więcej Klientów, zarówno indywidulanych jak także instytucjonalnych, prosiło nas o wykonanie dodatkowych usług oraz produktów związanych z obróbką kamienia naturalnego.

To właśnie impuls od Klientów dał początek powstania Centrum Obróbki Kamienia Naturalnego ZET-STONE.

Po zainwestowaniu w odpowiednie maszyny oraz narzędzia rozpoczęliśmy realizację projektów dla naszych Klientów opartych o kamień naturalny.

Obecnie realizujemy wiele projektów związanych z realizacją produktów dla :

  • Domu, takich jak: blaty kuchenne i łazienkowe, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, schody wewnętrzne i zewnętrzne, kominki, podłogi.
  • Firm deweloperskich, takich jak: parapety wewnętrzne i zewnętrzne, schody, okładziny wewnątrz budynków, lady recepcyjne
  • Firm kamieniarskich, takich jak: ścianki oraz elementy nagrobkowe jak również sprzedaż płyt granitowych
  • Obiektów sakralnych, takich jak: ołtarze czy stoły liturgiczne.

Nasza misja