Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Ołtarze z kamienia | Zet-Stone

W czym możemy pomóc? Czego szukasz?

Ołtarze

Ołtarze

W KATEGORII Dla obiektów sakralnych
Więcej informacji

Ołtarz stanowi centrum świątyni. Wokół niego gromadzi się Lud Boży podczas sprawowania Eucharystii. Wówczas to na ołtarzu, pod sakramentalnymi znakami, uobecnia się ofiara krzyżowa, w której Jezus wydał się za nas dla naszego odkupienia.

Tworzywo, które zalecane jest do budowy ołtarza, to kamień naturalny lub inny wartościowy, szlachetny i trwały materiał. Powszechnie stosowanym kamieniem do tego typu obiektów jest marmur lub granit, który idealnie łączą się z innymi materiałami występującymi w świątyni (takimi jak drewno, metal czy mosiądz).
Zawsze słuchamy wymagań Zamawiającego, który jest przedstawicielem wspólnoty parafialnej na co dzień gromadzących się w świątyni tak, aby jak najlepiej dobrać odpowiedni rodzaj kamienia – granit lub marmur – do wykonania tak bardzo ważnych elementów Kościoła jakim jest ołtarz, ale także ambona oraz chrzcielnica. To one razem oddają szczególny charakter oraz atmosferę domu bożego.

Nasza oferta:
•Ołtarze
•Stoły liturgiczne
•Ambony
•Chrzcielnice
•Prezbiteria
•Posadzki
•Schody