W czym możemy pomóc? Czego szukasz?

Schody

Schody

W KATEGORII Dla deweloperów, Dla domu, Dla obiektów sakralnych
Więcej informacji

Schody to coś, co staramy się zrobić raz a dobrze. Dlatego zależy nam, aby ich wygląd był uniwersalny, a trwałość pozwalała cieszyć się nim długie lata. Jednocześnie chcemy, aby schody były bezpieczne i stabilne, a do tego mało uciążliwe w czyszczeniu i pielęgnacji.
To może zapewnić nam tylko kamień naturalny w postaci granitu, marmuru, kwarcytu czy trawertynu.

Kamień ma w sobie naturalne piękno: jest klasyczny, elegancki, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Z tych właśnie powodów jest często wybierany jako materiał dekoracyjny na schody, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Doskonałe właściwości dekoracyjne i mechaniczne kamienia naturalnego sprawiają, że schody kamienne są synonimem elegancji oraz luksusu.
Walory, jakie wynikają z montażu schodów kamiennych dostrzegają klienci indywidualni, biznesowi, a także architekci wnętrz.

Dlaczego warto wybrać właśnie ten materiał?

•Piękno i ponadczasowość
Kamień naturalny w postaci chociażby granitu oraz marmuru jest jednymi z najchętniej wykorzystywanych materiałów w dekoracji wnętrz. Piękno, które jest w nim ukryte sprawia, że wszystko, co zostanie nim obłożone natychmiast zyskuje na znaczeniu oraz jest estetyczne.
Kamień naturalny jest materiałem, który nigdy się nie zestarzeje. Można go wykorzystać do wykonania okładzin schodów w pomieszczeniach klasycznych, nowoczesnych, mieszkalnych czy biurowo-usługowych.

•Ekologia
W budownictwie oraz dekoratorstwie panuje bardzo duża moda na ekologię oraz wykorzystywanie materiałów, które są przyjazne człowiekowi oraz środowisku. Kamień naturalny jest bardzo dobrym przykładem materiału, który spełnia powyższe warunki i jest całkowicie naturalny. Warto zwrócić uwagę, że mało jest na świecie materiałów, które są gotowymi produktami wytworzonymi przez naturę. Schody wykonane z kamienia są w pełni bezpieczne, gdyż granit czy marmur nie zawierają w sobie żadnych szkodliwych składników. Taki materiał będzie idealny dla alergików. Schody kamienne będą także odporne na występowanie wilgoci czy grzybów.

•Funkcjonalność i trwałość
Schody kamienne są świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie nie tylko estetykę, ale przede wszystkim trwałość i funkcjonalność. Dzięki swoim niepowtarzalnym właściwościom kamień może być wykorzystany do obróbki schodów o różnym kształcie.. Cechą charakterystyczną dla kamienia naturalnego jest długowieczność. Nawet po wielu latach użytkowania schody zachowają swoje pierwotne właściwości..

•Różnorodność i nieograniczona możliwość aranżacji
Schody kamienne są idealnym rozwiązaniem do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Bogactwo kolorystyczne, różnorodność barw i faktur, a także plastyczność materiału sprawiają, że mamy możliwość dowolnej aranżacji, zgodnej z naszymi indywidualnymi upodobaniami. To jeden z największych powodów, dla których warto zainwestować w tego rodzaju schody.

Nasza oferta:
•schody jednobiegowe
•schody dwubiegowe
•schody trójbiegowe
•schody zabiegowe
•schody kręte
•schody wachlarzowe