Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Blat z kamienia do łazienki | Zet-Stone

W czym możemy pomóc? Czego szukasz?

Blaty łazienkowe

Blaty łazienkowe

W KATEGORII Dla deweloperów, Dla domu
Więcej informacji

Blaty z kamienia do łazienki to rozwiązanie wybierane coraz chętniej. Kamień to materiał idealny do reprezentacyjnej części naszego domu, z której korzystają najczęściej zarówno domownicy jak i przybyli goście. Dwa najpopularniejsze materiały stosowane do produkcji blatów, to granit i marmur.

•Granit – jest najpopularniejszym kamieniem na blaty, co zawdzięcza wysokiej twardości oraz odporności na zarysowania oraz wysoką temperaturę. Granit występuje w bardzo wielu odmianach kolorystycznych – od głębokiej czerni, przez odcienie szarości, wyblakłe beże i łososiowy róż, po przygaszone zielenie oraz ostry błękit.

•Płyty granitowe mogą być szlifowane na wysoki połysk lub do uzyskania gładkiej, lecz matowej powierzchni.

•Marmur – jest kamieniem naturalnym, który od wieków jest ceniony w budownictwie. Blaty z tego materiału podkreślą charakter każdej łazienki. Dostępny jest bogaty wybór kolorystyki od bieli, aż po czerń. Kamień ten jest trwały i niepowtarzalny, a został stworzony przez naturę i dzięki temu trudno jest znaleźć dwie idealnie takie same płyty.

Nasza oferta:
•Blaty z granitu
•Blaty z marmuru
•Blaty z trawertyny
•Blaty z onyksu