Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Kamienne posadzki | Zet-Stone

W czym możemy pomóc? Czego szukasz?

Posadzki

Posadzki

W KATEGORII Dla deweloperów, Dla domu, Dla obiektów sakralnych
Więcej informacji

Kamienne posadzki to inwestycja na długie lata. Ponadczasowy urok kamienia sprawia, że pasuje on do każdego wnętrza i nigdy się nie nudzi. W połączeniu z trwałością i praktycznością tego materiału, jest to zdecydowanie najlepszy sposób na aranżację podłóg w domu.

Kamienna posadzka może stać się elementem łączącym wizję architektoniczną wszystkich pomieszczeń i stać się ich motywem przewodnim. Doskonale wpasuje się w każdy styl architektoniczny: od rustykalnych aranżacji po nowoczesne wnętrza w stylu glamour. Ciekawie łączy się z innymi materiałami budowlanymi, takimi jak drewno, szkło, stal. Podłoga z kamienia zachwyca bez względu na to, czy znajduje się w holu, salonie, sypialni czy łazience.

Nowoczesne technologie obróbki kamienia pozwalają na układanie z tego tworzywa nawet najbardziej fantazyjnych wzorów, więc nie muszą to być stonowane i jednolite podłogi do klasycznych wnętrz – mogą mieć duszę i niepowtarzalny design
Ponadto kamień jest chyba najlepszym rozwiązaniem przy ogrzewaniu podłogowym, gdyż akumuluje ciepło i długo jeszcze po wyłączeniu zasilania oddaje je otoczeniu.

Nasza oferta:
•Podłogi z granitu
•Podłogi z marmuru
•Podłogi z trawertyny