Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 376 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 398 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 416 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 420 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 447 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 459 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/MariuszZawolik/domains/zet-stone.pl/public_html/wp-content/themes/darna/g5plus-framework/options/inc/extensions/customizer/extension_customizer.php on line 478 Kominki granitowe, z białego marmuru | Zet-Stone

W czym możemy pomóc? Czego szukasz?

Kominki

Kominki

W KATEGORII Dla deweloperów, Dla domu, Dla obiektów sakralnych
Więcej informacji

Ogień z kominka to najbardziej dekoracyjna ozdoba wnętrza. Niewątpliwie godną i naturalną oprawę nada mu kamień naturalny, który jest wyjątkowo estetycznym oraz praktycznym materiałem do wykańczania tego typu elementów w mieszkaniach oraz domach. Do jego głównych cech zaliczane są trwałość i niepalność. Ponadto, kamienie te nie zmieniają koloru i właściwości pod wpływem wysokich temperatur.

Obudowę kominka można wykonać ze wszystkich rodzajów kamieni naturalnych. Można użyć jednego rodzaju, jak również połączyć ich kilka o różnych kolorach i fakturach. Do kamieni naturalnych najczęściej wykorzystywanych do wykonywania zabudów kominkowych należą:
•Marmur
•Granit
•Trawertyn

Zabudowa kominka z kamienia naturalnego to świetne rozwiązanie dla każdego – ta opcja sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach rustykalnych i stylizowanych, jak i w nowoczesnych.

Nasza oferta:
•Kominki z granitu
•Kominki z marmuru
•Kominki z trawertyny