W czym możemy pomóc? Czego szukasz?

Nagrobki

Nagrobki

W KATEGORII Dla obiektów sakralnych
Więcej informacji

Nagrobki to miejsce szczególnie ważne dla osób, które już od nas odeszły ale także dla tych, które będą je odwiedzać. Dlatego wybór odpowiedniego materiału z jakiego będzie wykonany nagrobek jest bardzo ważną i życiową decyzją każdego z nas.
Jedynym materiałem, który zagwarantuje nam trwałość na lata jest Granit.

Oprócz trwałości i odporności, granit ma również walory estetyczne. Przede wszystkim występuje w różnych odmianach i barwach – można go dostosować nie tylko do własnych upodobań, ale także wybrać wzór, który będzie dominował. Granit gwarantuje niepowtarzalność – każdy kamień jest inny. Jednocześnie jest też bardzo uniwersalny – nie ma problemu z dopasowaniem do niego akcesoriów nagrobnych, np. mis i wazonów na kwiaty, ławeczek, na których nieco starsi członkowie rodziny mogą odpocząć, oraz lampionów.

Granitowe nagrobki odporne są na różnice temperatur oraz zmienne warunki pogodowe. Nie należy obawiać się też uszkodzeń mechanicznych, o które nietrudno na cmentarzu, ze względu na rosnąc między nagrobkami drzewa
Nagrobki wykonane z granitu nie wymagają specjalnej pielęgnacji poza tą, którą i tak czynimy dbając o miejsce spoczynku nam najbliższych osób.

Nasza oferta:
•Nagrobki granitowe pojedyncze
•Nagrobki granitowe podwójne
•Tablice granitowe pamiątkowe