RZETELNA FIRMA

ZET-STONE przystąpiło do programu Rzetelna Firma, dla którego najważniejszymi wartościami są rzetelność i uczciwość w biznesie. Program do tej pory skupia 40 000 przedsiębiorców ze wszystkich gałęzi gospodarki i jesteśmy dumni, że jest wśród nich także nasza firma.

Posiadanie Certyfikatu Rzetelności jest ważnym sygnałem dla naszych partnerów, którzy już nami współpracują ale także dla tych, którzy będą chcieli rozpocząć współpracę z nami, potwierdzającym wiarygodność i uczciwość ZET-STONE.

CERESER OFFICIAL DEALER

ZET-STONE przyłączyło się do programu CERESER OFFICIAL DEALER, dzięki któremu będziemy mogli jeszcze lepiej wspomóc naszych Klientów w wyborze odpowiedniego rodzaju oraz koloru kamienia naturalnego np. do realizacji projektu blatu kuchennego.

Nasi klienci będą mogli wybrać materiał spośród 350 wysokiej jakości sfotografowanych i odpowiadających im markerów. Używając kodu białego z markeru umieszczonego z tyłu zdjęcia będzie można doświadczyć rozszerzonej rzeczywistości i zobaczyć efekt wybranego materiału bezpośrednio na meblach w połączeniu z barwami mieszkania.

PRZYJAZNA REKRUTACJA

ZET-STONE wstąpiło do koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.
Jesteśmy w gronie ponad 350 pracodawców, dla których bardzo ważnym elementem w zarządzaniu przedsiębiorstwem jest dbanie o pozytywne wrażenie kandydatów w procesie rekrutacji.

Przystąpienie do koalicji to powód do dumy dla naszej firmy, ale także zobowiązanie do stosowania się do Kodeksu Dobrych Praktyk